MSN Nickleri

Ana Sayfa - Yardım - Nick Gönder - Son Eklenenler - İletişim & İrtibat - Balık Tutma Oyunları
Toplam : 23
Gösterim : 18888

Ramazan Bayramı Msn Nickleri


H€P BİR @R@D@ S€VGİ DOLU V€ HUZURLU B@YR@ML@R DİL€ĞİYL€ BÜTÜN MÜSLÜM@N K @RD€ŞL€RİMİZİN B@YR@MI MÜB@R€K OLSUN




11 ayın sultanı ramazann!!{bol duæ €din şimdiden allah kabul etsin amin}




ramazan bayramı günahları affedilir ramazan bayramı küsleri barıştıran bayramdır. herkin bayramlarını kutluyorum iyi bayramlar...




Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında. Ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim bu bayram dostluğunu koy avucuma. İyi Bayramlarr.




Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!




Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!




Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!




zaten hayat üç gün bari bu üç gün bayram olsun. ^^^^**^^Bayramınız Mübarek olsun^^^^**^^




Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.




KAİNATIN YARATICISI VE ALEMLERİN RABBİ YÜCE ALLAH'A SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN! RAMAZAN BAYRAMI BEREKETİYLE, BOLLUĞUYLA GELSİN, TUM INSANLIK İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLSUN.





Sayfa Seçiniz
[1] [2]